MEDIA

Na obecnym etapie zdecydowaliśmy, że będziemy porozumiewać się za pośrednictwem portalu Facebook, a dokładniej facebookowej grupy. Nie każdy z nas uważa to rozwiązanie za najlepsze, ale ma ono też szereg zalet. Jeżeli chcesz dołączyć do prowadzonych przez nas dyskusji, zapraszamy Cię do przyłączenia się: www.facebook.com/groups/BractwoPszczele/.

Pamiętaj jednak, że trafiłeś do społeczności ludzi, którzy patrzą na problem zdrowia pszczół z perspektywy ewolucyjnej i adaptacji środowiskowej – z wszelkimi tego konsekwencjami. W tym też duchu chcemy prowadzić nasze rozmowy i dyskusje. Proszę uszanuj to. Jeżeli nasze postępowanie uznajesz za niewłaściwe czy nieakceptowalne, proszę, po prostu, wybierz inną grupę – tych na Facebooku jest naprawdę wiele i każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się co mamy do powiedzenia, ale nie ze wszystkim się zgadzasz, zapraszamy Cię do prowadzenia dyskusji w sposób merytoryczny i konstruktywny. Za to z góry Ci dziękujemy.

Zapraszamy Cię także do śledzenia naszego kanału na Youtube. Będziemy tam zamieszczać filmy, zarówno nasze, jak i prezentujące nasze poglądy, czy różne spojrzenia na problemy pszczół i pszczelarstwa z perspektywy ewolucyjnej.

W tym miejscu zapraszamy Cię też do galerii grafik naszego kolegi Mariusza Uchmana (tutaj). Mariusz z humorem i niewątpliwym talentem prezentuje swoje poglądy obrazem, który nie rzadko wart jest więcej niż tysiąc słów! Grafiki Mariusza będą inspirowane czy to przez prezentowane przez nas treści, czy też przez tematy, które w na bieżąco będą rozgrzewać umysły pszczelarzy. Zapraszamy!

Grafiki Mariusza możesz oglądać na jego Facebookowym profilu